خدمات تولید محتوا

تولید محتوا

 

تولید محتوا  تخصصی ، عمومی ، بازاریابی و ...  برای سایت و شبکه های اجتماعی خود را با بالاترین کیفیت از لحاظ فنی و علمی به گروه شیکو "با داشتن  چندین سال سابقه در زمینه بهینه سازی و سئو سایت"بسپارید .

تولید محتوا چیست؟

تا کنون به این فکر کردید پیامکی که ارسال می کنید ،تصویری که در فضای مجازی به اشتراک می‌گذراید ، متنی که در اینستاگرام  و فیسبوک و... می‌نویسید و یا حتی شعارهای تبلیغاتی (چه در حوزه تبلیغات محیطی و چه در فضای دیجیتال مارکتینگ ) یک محتوا می باشد و دارای ویژگی های خاصی است ؟

 


“تولید محتوا مجموعه تمام فعالیت هایی است که منجر به تولید ،توزیع و نشر انواع محتوا از جمله صدا ، متن، موسیقی، ویدیو و سایر خدمات مرتبط با انتقال اطلاعات می شود."

 

در طراحی سایت ، امروزه تاکید بیشتر سئو سایت بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه سایت شما بطور چشمگیری افزایش پیدا کند.

تولید محتوا ی تخصصی ، عمومی ، بازاریابی و ...  برای سایت و شبکه های اجتماعی خود را با بالاترین کیفیت از لحاظ فنی و علمی به گروه شیکو ( با داشتن  چندین سال سابقه در زمینه بهینه سازی و سئو سایت ) بسپارید .

 

داشتن ایده برای تولید محتوا

تولید محتوا

قدم اول برای تولید محتوا ، ایده می باشد. شما ابتدا باید موضوع وب سایت و مقالات خود را مشخص کرده و بعد براساس آنها شروع به تولید محتوا کنید.


دانش SEO و SEM را هم امروزه بخشی از صنعت محتوا می‌دانند:وقتی امروز از محتوا حرف می‌زنیم، یکی از مهم‌ترین انواع محتوا، محتوای دیجیتال است.

محتوای دیجیتال مطلبی است که در شبکه‌های اجتماعی، در وبلاگ‌ها و سایت‌ها و خلاصه در فضای مجازی منتشر می‌شود. همه خوب می‌دانیم که تولید محتوا کافی نیست. باید کسی هم باشد که این محتوا را ببیند. از آن استفاده کند و این محتوا را به دیگران توصیه کند.

 

 

بازاریابی با استفاده از محتوا " Content Marketing" :

تولید محتوا

 کسانی که متخصص بازاریابی با استفاده از محتوا هستند، بازاریابی را به شکل دیگری می‌فهمند. بازاریابی با استفاده از محتوا،‌ به صورت خلاصه فروشنده را عموماً در مقام «آموزش‌دهنده» و یا «داستان گو» می‌بیند.

 

 بیشتر بدانید:   درطراحی سایت نباید انجام دهید


 امروزه جدیدترین شیوه برای تبلیغ خدمات و تبلیغ برای فروش محصولات ، روش Content Marketing میباشد که همان بازاریابی محتوا است و طبق آخرین الگوریتم های گوگل ، محتوای یک سایت بسیار حائز اهمیت است، به اینصورت که وب سایت هایی که دارای محتوای ارزشمند و بدون کپی و حاصل تولید محتوای تدوینی و یا محتوای ترجمه شده باشند ، در صدر نتایج جستجوهای کاربران قرار گرفته و براحتی از رقبا پیشی میگیرند.

بازاریابی بر اساس تولید محتوای با کیفیت ، هزینه کمتری خواهد داست و موجب جذب بیشتر کاربران واقعی شما می شود و در نتیجه باعث بالارفتن تعداد بازدیدکنندگان سایت ها خواهد شد.


منظور از تولید محتوای تخصصی تهیه هرگونه نوشته ، فیلم، عکس، نمودار و تولید محتوا ویژه رویدادها و مناسبت های خاص یا هر نوعی دیگر از محتوای الکترونیکی می باشد که به طور تخصصی برای کسب و کار شما توسط تیم تولید محتوای گروه شیکو تولید و منتشر می گردند.

در کنار خدمات تولیدمحتوا، روش های کاربردی و البته تکمیلی دیگری نیز وجود دارد که بخش سئو و پشتیبانی گروه شیکو مجری در این خدمات می باشند.با ما در تماس باشید و هم اکنون کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.


تماس با گروه شیکو

آمار سایت

Website Traffic

اطلاعات مراجعه کننده

افراد آنلاین

Online Countries

xx

نقشه سایت

Please publish modules in offcanvas position.